Villa Costa

Villa Costa

włosko-polska rezydencja w okolicach Lukki, w Toskanii

Villa Costa, Toskania

Nasze kwatery
Cennik
Sprawdź wolne terminy
Gdzie jesteśmy
Co warto zwiedzić
Restauracje
Informacje praktyczne

Domy przyjaciół:
La Chiua (2+2)
Villa Etrusca (4+1)
Il Tinaio (8)
Camelia (4+1)
Limonaia (5)

Kontakt
Księga gości
Byli u nas

Home

Camelia (4+1)

Camelia
    Apartament Camelia znajduje się na terenie posiadłości Villa Gregori i może być wynajmowany samodzielnie albo razem z domem Il Tinaio. Villa Gregori to XVI-wieczna posiadłość należąca niegdyś do arystokratycznej rodziny lukkeńskiej. Leży w Sant'Andrea di Caprile, około 10 kilometrów od Lukki, w przepięknej okolicy, na wzgórzach z panoramicznym widokiem na dolinę i miasto, w oddali rysują się szczyty Monti Pisani. Posiadłość otaczają gaje oliwne, winnice i łąki, na pagórkach dostrzec można romańskie kościółki, wzdłuż dróg rosną rzędy smukłych cyprysów.
Camelia

    Wnętrza apartamentu zostały niedawno odrestaurowane przez obecnych właścicieli, z wielkim smakiem i niezwykłą dbałością o jakość i oryginalność używanych materiałów. Wszystko jest autentyczne, terakota na podłogach, belki sufitowe, kominek i sprzęty.
Camelia

    Camelia to niezależne mieszkanie na parterze domu, na które składa się salon, jadalnia z kominkiem (funkcjonującym), kuchnia w stylu toskańskim, ale z nowoczesnym sprzętem, sypialnia z łóżkiem małżeńskim i druga z dwoma łóżkami pojedynczymi, łazienka z prysznicem oraz pomieszczenie z pralką. Na zewnątrz do dyspozycji gości pozostaje duży teren z pięknie położonym basenem - z niego malownicze widoki na okolice. W Camelii może zamieszkać 4 albo 5 osób.

Camelia   Camelia


Camelia - ceny za tydzień, od soboty do soboty, 4 os.
lipiec/sierpień maj/czerwiec/wrzesień pozostałe
1550 euro 1250 euro 1050 euro

W cenę wliczona jest pościel/ręczniki, gaz, elektryczność, sprzątanie końcowe.
Dodatkowo płatne jest ogrzewanie według licznika.
Kaucja: 200 euro.
Koszt pobytu piątej osoby: 50 euro.