Villa Costa

Villa Costa

włosko-polska rezydencja w okolicach Lukki, w Toskanii

Villa Costa, Toskania

Nasze kwatery
Cennik
Sprawdź wolne terminy
Gdzie jesteśmy
Co warto zwiedzić
Restauracje
Informacje praktyczne

Domy przyjaciół

Kontakt
Księga gości
Byli u nas

Home

Dorota Stalińska: Sprawa prosta, jeśli Toskania, to Villa Costa !

Restauracje w okolicy Villa Costa

    Najbliżej Villa Costa znajduje się Trattoria degli Ulivi, można dojść tam na piechotę (zobacz mapkę). Trattoria jest czynna tylko w porze obiadowej, czyli mniej więcej od 12 do 14. Stołują się tu miejscowi, co najlepiej świadczy o jakości podawanego jedzenia. Można tu zjeść solidny lunch w przyjemnej, niemal domowej atmosferze.

Via del Fanuccio 72 – Marlia
Tel. +39 0583 306625
Degli Ulivi / Facebook

Arturo    Kolejny lokal w odległości pieszej od Villa Costa, około 400 metrów, to Da Arturo. Sympatyczne miejsce, ceny średnie, duzy wybór lokalnych win oraz ryb i mięs. Poza tym można zjeść pizzę i typowe lokalne dania. Otwarte tylko na kolacje, czyli od 19.30.

V. Lombarda 54, Lammari
Tel. 0583436112
Mapka

Da Pinzo    Da Pinzo w Ponte a Moriano (zobacz mapkę) - przy głównym placu miasteczka. w\W pizzerii Da Pinzo (U Bródki) signora Emma podaje fantastyczne toskańskie jedzenie za naprawdę małe pieniądze. Wybór dań jest ogromny a wszystko smaczne. To miejsce polecamy szczególnie.

V. Nazionale 1027, Ponte a Moriano
Da Pinzo

Le Colonne     Le Colonne w Matraia (zobacz mapkę) to duża restauracja z bardzo sprawną obsługą, dobre, tanie jedzenie, wybór makaronów i mięsa - szczerze polecamy tagliatę z wołowiny z rucolą i serem. W Le Colonne można też zjeść wyśmienitą pizzę na delikatnym, cieniutkim cieście. Z tarasu restauracji rozciąga się wspaniały widok na wzgórza.

V. Com. Matraia 31, Matraia
Le Colonne    Osteria del Vecchio Pazzo w S.Pancrazio (zobacz mapkę)- czyli restauracja Starego Szaleńca, urządzona w byłej tłoczni oliwy należącej do Villa Grabau. Serwuje dania typowej kuchni lukkańskiej, smacznie i niedrogo.

V. di Matraia 846, San Pancrazio
Osteria del Vecchio Pazzo